Wśród firm należących do Klastra znajdują się producenci maszyn, urządzeń i linii technologicznych do przetwarzania, recyklingu i unieszkodliwiania odpadów. Ich oferta obejmuje kruszarki, młyny, separatory, podajniki zaprojektowane i wykonane zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami Klientów, przemysłowe urządzenia do procesu termolizy oraz urządzenia myjące (myjki dynamiczne).

Nasi członkowie oferują również konstrukcje stalowe i akcesoria metalowe takie jak okucia plandek samochodowych, elementyzabudowy naczep.

Instytucje naukowe i nowoczesne centra badawczo-rozwojowe

proponują szeroki wachlarz usług badawczych z zakresu rozpoznania składu chemicznego i zagospodarowania odpadów, odzysku materiałowego i energetycznego m.in.polimerów, gumy, nanokompozytów, metali nieżelaznych z wszelkiego rodzaju surowców wtórnych, unieszkodliwiania odpadów, opracowywania metod granulowania różnorodnych materiałów, badania folii i materiałów opakowaniowych.

Nowoczesna infrastruktura laboratoryjna i wykwalifikowana kadra naukowo-techniczna, pozwala na wykonanie na zlecenie klientów, specjalistycznych badań laboratoryjnych oraz przeprowadzenie (przez akredytowane jednostki badawcze należące do Klastra) certyfikacji wyrobów i odpadów.

ul.Żelechowska 67, 21-400 Łuków

mobile +48 607 980 088,  +48 607 980 010

protechnika@protechnika.com, info@protechnika.com